Av. Mehmet Samet SÖNMEZ
Kurucu Ortak

Antalya, Gazipaşa doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hâlen Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Kamu Hukuku yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Üniversite yıllarında ve sonrasında çeşitli STK’larda yöneticilik yapmıştır. Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesidir. Yabancılar Hukuku ve Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığının Kazanılması konularında akademik çalışmalar yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Av. Ömer Faruk KOCA
Kurucu Ortak

Ömer Faruk Koca, İstanbul Üsküdar doğumludur. Lise eğitimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Yüksek Lisans programında eğitimine devam etmektedir. Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Borçlar Hukuk alanlarında akademik çalışmalar yapmaktadır. 2017 yılından itibaren İstanbul Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Evlidir.

Stj. Av. Şükrü C. ASLAN
Stajer Avukat

Bursa doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Borçlar Hukuku, İş Hukuku ve Eşya Hukuku üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Serpil YILDIZ
Sekreter